Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Aktualizacja serwisu

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 27 sierpnia 2020

Cześć!

Dzisiaj kolejna aktualizacja serwisu.

Zmiana "Mojej strefy"

Zmieniliśmy cały dział "Moja strefa" na "Obserwowani". Wiele miejsc na stronie jest podzielonych na "Wszyscy" i "Obserwowani", dlatego również ten główny dział zmieniliśmy na taką spójną nazwę. Dzięki temu nazwy w tym dziale zostały znacznie uproszczone. Funkcjonalność została bez zmian. Możecie tam znaleźć wiele informacji od swoich obserwowanych. Do tego strony "Przegląd" oraz "Aktywność" zajmują teraz całą stronę (bez prawej kolumny).

Rozbudowa strony głównej

Rozbudowaliśmy stronę główną. Są tam teraz informacje ze wszystkich głównych działów (np. popularne źródła, popularni krytycy itp.). Strona główna zajmuje teraz też całą stronę (bez prawej kolumny).

Mniejsze zmiany

  • Konsekwentnie rozszerzyliśmy działanie ustawienia preferencji "Wyższy priorytet". Jeżeli ustawicie tę opcję na "Użytkownicy", to również sortowania (np. bazy filmów lub seriali) będą domyślnie po popularności użytkowników.
  • Uprościliśmy nazwy rankingów i zestawień. Np. zamiast rankingu "Najpopularniejsze" mamy teraz "Popularne".
  • Duże obrazki na stronach filmów i seriali są teraz widoczne tylko gdy są przez nas ustawione. Wcześniej spora część z nich była ustawiana automatycznie przez co nie wszystkie wyglądały dobrze.
  • Dodaliśmy do bazy recenzji filtr "Rodzaj", dzięki któremu możecie zobaczyć recenzje samych filmów lub seriali.

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.