Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Aktualizacja serwisu

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 9 sierpnia 2020

Cześć!

Dzisiaj kolejna aktualizacja serwisu. Dwie większe zmiany i kilka mniejszych.

Niepełne daty obejrzeń

Dodaliśmy możliwość dodawania niepełnych dat obejrzeń. Dotychczas przy dodawaniu obejrzenia trzeba było podać pełną datę tj. dzień, miesiąc i rok. Poluzowaliśmy te ograniczenia dzięki czemu możecie dodawać taką datę jaką rzeczywiście pamiętacie. Możecie dodać datę bez dnia (tylko miesiąc i rok), bez dnia i miesiąca (tylko rok), a nawet całkowity brak daty. Jest to przydatne gdy nie pamiętacie dokładnej daty, szczególnie dla filmów i seriali obejrzanych dawno temu. Dzięki temu możecie łatwiej utrzymać chronologiczny porządek obejrzanych filmów i seriali.

Przykład:

Obejrzeliście film "Matrix" w sumie 5 razy podczas swojego życia i chcecie dodać do serwisu wszystkie te obejrzenia.
Pierwszy i drugi raz obejrzeliście tak dawno, że nie pamiętacie nawet roku. Dodajecie więc dwa obejrzenia całkowicie bez daty.
Trzeci raz obejrzeliście w 2019 roku, ale nie pamiętacie dnia ani miesiąca. Dodajecie więc trzecie obejrzenie z datą 2019.
Czwarty raz obejrzeliście w kwietniu tego roku, ale nie pamiętacie dnia. Dodajecie więc czwarte obejrzenie z datą kwiecień 2020.
Piąty raz obejrzeliście wczoraj. Dodajecie więc piąte obejrzenie z pełną datą 8 sierpnia 2020.

Dodawanie recenzji krytyków przez użytkowników

Stworzyliśmy możliwość dodawania recenzji krytyków przez użytkowników. Klikając w "plusik" na górze strony (obok własnego awatara), oprócz dodawania własnej recenzji użytkownika, można też dodać recenzję krytyka. Natomiast w ustawieniach konta znajdziecie listę dodanych recenzji krytyków.

Dodawanie recenzji krytyków: https://mediakrytyk.pl/recenzje/dodaj

Mniejsze zmiany

  • Blog wyświetla teraz ciemne obrazki gdy ciemny motyw jest włączony.
  • Uprościliśmy menu użytkownika (menu widoczne w prawym górnym rogu strony po kliknięciu we własny awatar). Do obserwowanych prowadzi teraz jeden link. Dodaliśmy tam natomiast linki do połączonych profili krytyków i źródeł, dzięki czemu są zawsze pod ręką.
  • Uprościliśmy widoki list filmów, seriali, krytyków, źródeł itp. dla wersji mobilnej przez co teraz wyglądają lepiej.
  • Zmieniliśmy nazwy podstawowych relacji dotyczących filmu z "Obejrzane / Chcę zobaczyć / Nie interesuje mnie" na bardziej spójne "Obejrzane / Chcę obejrzeć / Nie chcę obejrzeć".
  • Dodawanie filmów, list i recenzji zajmuje teraz całą stronę (bez prawej kolumny).

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.