Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Aktualizacja serwisu

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 15 czerwca 2020

Witajcie!

Dzisiaj kolejna aktualizacja serwisu. Zobaczcie co tym razem zostało zrobione.

Audiorecenzje (podcasty)

Wprowadzamy możliwość dodawania audiorecenzji. Audiorecenzje najczęściej publikowane są w formie podcastów. Audiorecenzje najlepiej dodawać jako bezpośredni link do pliku mp3. Pojawi się wtedy odtwarzacz już na naszej stronie. Można ewentualnie dodać link do strony z audiorecenzją, wtedy spróbujemy znaleźć plik mp3 samodzielnie przy sprawdzaniu recenzji.

Łatwiejszy dostęp do paneli administracyjnych krytyków i źródeł

Uprościliśmy sposób uzyskiwania dostępu do paneli administracyjnych krytyków i źródeł. Oprócz napisania do nas na kontakt można teraz też wysłać prosty formularz.

Połącz z krytykiem: https://mediakrytyk.pl/krytycy/polacz
Połącz ze źródłem: https://mediakrytyk.pl/zrodla/polacz

Ostatnio odwiedzone na dole strony

Przenieśliśmy ostatnio odwiedzone z prawej kolumny na dół strony. Dzięki temu są bardziej przejrzyste (obrazki), widoczne są na wszystkich urządzeniach (prawa kolumna widoczna jest tylko na większych ekranach) oraz widoczne są zawsze (prawa kolumna nie jest widoczna na wszystkich stronach).

Mniejsze zmiany

  • Dla seriali dodaliśmy przedział lat produkcji. Wcześniej pokazywany był tylko początkowy rok produkcji serialu. Teraz dla zakończonych seriali pokazuje pełny przedział np. "2009-2014", a dla pozostałych seriali przedział otwarty np. "2020-".
  • Blog teraz zajmuje całą stronę (bez prawej kolumny).
  • Usprawniliśmy import z IMDb. Teraz lepiej dopasowuje filmy i seriale, szczególnie te polskiej produkcji.
  • Poprawiliśmy automatyczne odtwarzanie wideo (zwiastuny, wideorecenzje) na przeglądarce Chrome. Teraz na tej przeglądarce nie trzeba już podwójnie klikać w wideo, aby je odtworzyć.

Komentarze 0

Nie znaleziono komentarzy.