Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Aktualizacja serwisu

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 3 maja

Cześć!

Dzisiaj kolejna aktualizacja serwisu. Zobaczcie co tym razem zostało zrobione.

Rozbudowa powiadomień

  • Podzieliliśmy zakładkę "od obserwowanych" w powiadomieniach na rodzaje: filmy, seriale, krytycy, źródła, osoby, użytkownicy i listy. Dzięki temu możecie precyzyjniej sprawdzić czego dotyczy powiadomienie. To była Wasza sugestia. Powiadomienia od obserwowanych: https://mediakrytyk.pl/powiadomienia/od_obserwowanych
  • Dodaliśmy możliwość pełnej personalizacji powiadomień. Od teraz możecie dokładnie zobaczyć i wybrać jakie powiadomienia chcecie otrzymywać. Możecie to zrobić z poziomu ustawień powiadomień: https://mediakrytyk.pl/ustawienia/powiadomienia
  • Powiadomienia teraz zajmują całą stronę (bez prawej kolumny).

Zwiastuny filmów i seriali

Dotychczas zwiastuny filmów i seriali były dodawane tylko dla najpopularniejszych premier. Teraz uzupełniliśmy zwiastuny dla kilkuset filmów i seriali. Będą one jeszcze uzupełniane w kolejnych dniach i później dodawane regularnie. Ta zmiana to uzupełnienie tego co zrobiliśmy w ostatniej aktualizacji, w której usprawniliśmy dodawanie obrazków dla filmów i seriali. Dążymy do tego aby jak najwięcej filmów i seriali miało widoczny obrazek i zwiastun. Teraz powinniście widzieć dużą różnicę.

Bez utraty recenzji podczas zmiany

Dotychczas było tak, że gdy podczas pisania recenzji zmieniliście ocenę, polubienie lub datę obejrzenia, to recenzja była resetowana. Mogło to być irytujące, dlatego teraz możecie spokojnie zmieniać ocenę, polubienie lub datę obejrzenia podczas pisania recenzji. Recenzja zostanie wtedy zapisana.

Mniejsze zmiany

  • W niektórych przypadkach na stronie filmów i seriali pokazywana była zła pozycja w rankingu użytkowników. Błąd został naprawiony.
  • Konwersacje teraz zajmują całą stronę (bez prawej kolumny).
  • Ustawienia teraz zajmują całą stronę (bez prawej kolumny).

Pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami, o których jak zawsze Was powiadomimy.

Lista wszystkich wpisów