Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Podsumowanie ostatnich dni

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 15 lutego

Minął już prawie tydzień od aktualizacji serwisu. Dodajemy więc małe podsumowanie, szczególnie że serwis zanotował ostatnio spory wzrost.

Liczba wyświetleń serwisu wzrosła o 100%.

Dodaliście przez te kilka dni już ponad 100000 ocen (dokładnie 102552, w tym 21682 minirecenzji). To nieporównywalnie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dodaliście również ponad 20000 relacji z filmami i serialami (dokładnie 20882). To również nieporównywalnie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Baza filmów i seriali powiększyła się o ponad 16000 pozycji (dokładnie 16154), a baza osób filmu o ponad 18000 pozycji (dokładnie 18415).

Dziękujemy za Waszą aktywność!

Zachęcamy wszystkich do dodawania swojej aktywności związanej z filmami i serialami. Przede wszystkim do oceniania i recenzowania. To wspiera i rozwija projekt, sprawia że wyniki filmów są bogatsze, motywuje też do dalszego rozwoju.

Zachęcamy również krytyków, recenzentów i blogerów do oceniania i recenzowania filmów i seriali, dla których nie napisali pełnej recenzji. Taka aktywność jako użytkownik uzupełnia profil krytyka o opinie dla wszystkich obejrzanych filmów i również jest bardzo cenna.

Wasza aktywność jest paliwem do rozwoju serwisu i zdobycia większej popularności.

Cały czas przed sobą mamy cel jakim jest dodanie wszystkich archiwalnych recenzji. Teraz cel ten powiększył się o seriale. Szacujemy że może to być około 50000 recenzji do dodania. A ponieważ 99% nowych i archiwalnych recenzji dodajemy ręcznie, jest to wielkie wyzwanie. Jednak wierzymy że wraz z rozwojem serwisu uda się to zrobić.

Lista wszystkich wpisów