Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Patronujemy 10 Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 9 października 2019

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy patronem 10 Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Mamy też dla Was 4 karnety na ten festiwal!

Festiwal odbędzie się pomiędzy 17 a 20 października w Szkole Filmowej w Łodzi. Zobaczyć będzie można 80 filmów, w tym 25 premier. W programie również warsztaty, dyskusje oraz spotkania z ciekawymi osobami świata filmu. Festiwal odwiedzą m.in. Łukasz Maciejewski, Barbara Hollender, Xawery Żuławski, Mateusz Pacewicz i Łukasz Fabijański.

Od organizatorów festiwalu otrzymaliśmy możliwość przekazania 4 karnetów dla naszych użytkowników. Pomyśleliśmy, że najlepiej będzie przekazać te karnety dla najaktywniejszych użytkowników serwisu. Czekamy więc na zgłoszenia do końca dzisiejszego dnia (do 23:59 9.10.2019). W zgłoszeniu wystarczy podać nazwę użytkownika w serwisie. Karnety przyznamy 4 osobom, które wysłały zgłoszenie i są najwyżej w rankingu aktywności.

Lista wszystkich filmów festiwalu:
http://kameraakcja.com.pl/80-filmow-blisko-25-premier-poznaj-sekcje-programu-filmowego-10-fka

Harmonogram festiwalu:
http://kameraakcja.com.pl/80-filmow-blisko-25-premier-poznaj-sekcje-programu-filmowego-10-fka

Lista wszystkich wpisów