Blog

Od dzisiaj dodajemy recenzje dla wszystkich nowych filmów bez względu na dystrybucję

30 sierpnia 2017

Wprowadzamy dużą zmianę! Jak pewnie wiecie, dotychczas zbieraliśmy recenzje tylko dla filmów z kinową premierą w Polsce. Od dzisiaj dodajemy recenzje dla wszystkich nowych filmów (premiera światowa od 2016 roku) bez względu na dystrybucję! Będziecie więc mogli znaleźć w serwisie recenzje filmów prosto z festiwali, z DVD/BR, z serwisów Netflix, Showmax itp.

Jakiś czas temu, gdy pojawił się ten pomysł, planowaliśmy dodawać nowe filmy do bazy dopiero wtedy, gdy pojawią się dla nich minimum 3 recenzje. Zmieniliśmy koncepcję i będziemy dodawać nowy film już wtedy, gdy pojawi się dla niego chociaż jedna recenzja!

To jeszcze nie wszystko. Żeby ta zmiana była pełna, dodamy wszystkie archiwalne recenzje dla filmów z premierą światową od 2016 roku! To jest najtrudniejsze zadanie, bo najpierw musieliśmy zidentyfikować wszystkie te recenzje, a było ich mnóstwo. Zajęło to kilka tygodni. Na szczęście ten etap mamy już za sobą i zaczynając od dzisiaj, dodamy wszystkie te recenzje do serwisu. Na początku września powinniśmy skończyć, o czym Was poinformujemy.

Podsumowując, od dzisiaj dodajemy nowe recenzje dla filmów z premierą światową od 2016 roku bez względu na dystrybucję, a na początku września zakończymy dodawanie wszystkich archiwalnych recenzji dla tych filmów.

Lista wszystkich wpisów