Teraz możesz założyć konto i korzystać z nowych funkcji serwisu.

Blog

Od dzisiaj dodajemy recenzje dla wszystkich nowych filmów bez względu na dystrybucję

30 sierpnia 2017

Wprowadzamy dużą zmianę! Jak pewnie wiecie, dotychczas zbieraliśmy recenzje tylko dla filmów z kinową premierą w Polsce. Od dzisiaj dodajemy recenzje dla wszystkich nowych filmów (premiera światowa od 2016 roku) bez względu na dystrybucję! Będziecie więc mogli znaleźć w serwisie recenzje filmów prosto z festiwali, z DVD/BR, z serwisów Netflix, Showmax itp.

Jakiś czas temu, gdy pojawił się ten pomysł, planowaliśmy dodawać nowe filmy do bazy dopiero wtedy, gdy pojawią się dla nich minimum 3 recenzje. Zmieniliśmy koncepcję i będziemy dodawać nowy film już wtedy, gdy pojawi się dla niego chociaż jedna recenzja!

To jeszcze nie wszystko. Żeby ta zmiana była pełna, dodamy wszystkie archiwalne recenzje dla filmów z premierą światową od 2016 roku! To jest najtrudniejsze zadanie, bo najpierw musieliśmy zidentyfikować wszystkie te recenzje, a było ich mnóstwo. Zajęło to kilka tygodni. Na szczęście ten etap mamy już za sobą i zaczynając od dzisiaj, dodamy wszystkie te recenzje do serwisu. Na początku września powinniśmy skończyć, o czym Was poinformujemy.

Podsumowując, od dzisiaj dodajemy nowe recenzje dla filmów z premierą światową od 2016 roku bez względu na dystrybucję, a na początku września zakończymy dodawanie wszystkich archiwalnych recenzji dla tych filmów.

Lista wszystkich wpisów