• Ostatnia aktywność: 2 maja
 • Dołączył(a): 25 września 2018

Ostatnio obejrzane

 • 9

  Sądzę, że to świetna pozycja z dobrze napisanymi postaciami, wyśmienitym humorem oraz przepiękną, oryginalną oprawą wizualną. Widać masę serca włożoną w tą produkcję.

 • 3

  Kiedy w adaptacji growej bijatyki, spartolony został tak podstawowy element jak pojedynki walk, to wiedz, że efekt końcowy całości będzie po prostu kiepski. Poza tym film nie radzi sobie, ani jako dobra adaptacja gry wideo (bo wiele postaci z tego uniwersum nie ma nic do roboty, a do tego wprowadzono masę bezsensownych zmian), ani jako samodzielny film (bo niedzielny widz nie zrozumie kompletnie, jak działa ten świat).

 • 8

  Choć serial potyka się mocno o swoje nogi w finale (choć wypada i tak sporo lepiej od WandaVision), a sceny akcji są źle zmontowane, to całość wypada zdecydowanie naprawdę dobrze (jeden z lepszych projektów w MCU) rozwijająca w świetny sposób tytułowych bohaterów i opierająca się o tematy, z których wiele Kinowe Uniwersum Marvela ledwie liznęło. Nowe postacie również prezentują się naprawdę dobrze.

 • 8

  Może fabularnie nie jest jakoś świetnie, ale czuje się cholerną satysfakcję oglądając Saula Goodmana walczącego z rosyjską mafią. GIVE HIM A KITTY CAT BRACELET

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

 • 8

  Film komiksowy, który nie próbuje być wielkim blockbusterem z wybuchową potyczką na sam koniec, lecz jest porządnie skonstruowanym dramatem skupiający się na człowieku zniszczonego przez społeczeństwo z dobrze napisanym scenariuszem oraz ze świetną kreacją Joaquina Phoenixa.

 • 7

  Nie próbuje wywrócić gatunku slashera do góry nogami, ale stanowi jako całość hołd dla tego typu rodzaju filmów, jednocześnie posiadając swój własny charakter. Cóż, jestem zadowolony z tego, że ten film powstał i gratuluję Bartoszowi M. Kowalewskiemu tego, że miał odwagę zrobić coś innego w polskim kinie. Chciałbym dostać więcej takich pozycji.

  Szkoda, że film nie trafił ostatecznie do kin, ale cieszę się, że chociaż ma drugie życie na Netflixie.

 • 8

  Świetny finał trzech pierwszych faz MCU. Gdyby po tym filmie nie byłoby kolejnych produkcji osadzonych w tym uniwersum, to byłoby idealnie zwieńczenie serii. Ma co prawda pewne problemy z historią, ale finał wynagradza wszystko.

 • 9.5

  To świetnie napisany, zagrany oraz nakręcony film, który wciąga widza od pierwszej minuty i nie puszcza go aż do końca. Potrzebujemy więcej takich projektów na takim poziomie.

 • 8

  W pewien sposób Wicker Man XXI wieku (i nie mówię o tym remake'u z Cage'm, zapomnijmy o tamtym czymś), który ma jednak w sobie własny charakter. Horror nie polegający na straszeniu co 5 sekund jumpscare'ami, a zamiast tego posiada unikalny klimat. Mocno specyficzny film, który mi przypadł do gustu.

Średnio ocenia tak samo jak inni użytkownicy