Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

szylish_guy25

Użytkownik
 • Mężczyzna
 • 20 lat
 • Ostatnia aktywność: Wczoraj
 • Dołączył(a): 25 września 2018

Ostatnio obejrzane

 • 2

  Wyspa Fantazji

  2020 Premiera 6 dni temu

  O ile w pierwszej połowie Fantasy Island jeszcze jakoś trzymało się kupy, to w drugiej scenarzyści tego czegoś wyrzucają ustanowione wcześniej zasady za okno i tworzą nowe, a mimo to i tak je potem ponownie łamią, tylko po to, by wywrócić fabułę o 180 stopni plot twistem, równie nieprzemyślanym, co cały ten pieprzony film.

  To Truth or Dare 2.0. (co więcej, ma nawet tą samą ekipę scenarzystów i reżysera, którzy byli odpowiedzialni za tamto działo). Michael Rooker jest tutaj mocno zmarnowany.

 • 6

  To po prostu poprawny film nie wyróżniający się względem innych podobnych produkcji, ale jednocześnie stanowiący całkiem przyjemną rozrywkę, ale nie jest na poziomie The Angry Birds Movie 2. Carrey carreyuje, a Sonic sonicuje. CGI jest w porządku, a dubbing jest znośny.

  Nie trawię tego, że Sonic dwa razy wykonywał floss z Fortnite'a.

  Product placement Olive Garden jest subtelnie reklamowany niczym Crispy Creams z filmowych Power Rangersów.

 • 3

  Zenek

  2020 Premiera 6 dni temu

  Nie sprawdza się ani jako biografia tytułowej osoby, ani jako samodzielny film. Dodajmy do tego mocno czerstwe dialogi ("Twoje włosy pachną jak zielone jabłuszko. I wata cukrowa"), kiepskich aktorów (w zasadzie jedynymi pozytywami pod tym względem są Jakub Zając i Piotr Cyrwus w gościnnej roli), taniość pod wieloma względami oraz fatalny montaż.

 • 7

  #Underwater to, niespodzianka, Alien, tyle że w głębi oceanu, ale w sumie i tak wypada sporo lepiej niż cokolwiek z filmów, co Fox produkowało przez ostatnie 28 lat związane z marką Obcego. Bawiłem się na tej produkcji całkiem nieźle i będę dość ciepło tą pozycję wspominał.

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

Średnio ocenia tak samo jak inni użytkownicy