Gdy już się wypowiadam to nie ważne czy z sensem czy bez, ważne że na przekór. Tak by nie było za nudno.

 • Dołączył(a): 25 września 2018

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

 • 2

  Od punkowego montażu bolą oczy. Wariacje struktury formalnej są męczące. Film miał krytykować fascynacje przemocą a tak naprawdę tylko ją wzmacnia. Słabo, wręcz szkodliwie.

 • 3

  Jedzie na samym, dość ciekawym, koncepcie. Jednak jakby się zastanowić wnosi niewiele nowego do gatunku. Dodatkowo niski budżet sprawił że fil nie starzeje się w dobrym stylu.

 • 1

  Informacja, że "Next" opiera się na prozie P. K.Dicka, wprowadza w błąd, ale film ten jest nieznośny z innego powodu. N. Cage nie dość że w życiowej anty-formie, to jeszcze jest go więcej niż jeden. Minus do oceny za każdą jego kopię. Już ten oryginalny to o wiele za dużo.

 • 3

  Zemsta na NIemcu w podeszłym wieku, który choruje na Alzheimera wydaje mi się niejednoznaczna moralnie. Bez względu na jego czyny w przeszłości. Stad niska ocena.

 • 3

  Z pewnością zaletą są świetni aktorzy obsadzeni w głównych rolach. Dodatkowo szarość blokowisk oddajaca klimat lat 90- tych. Niestety unosi się nad nim aura romantyzmu. Tego nieznośnego. Magik przedstawiony jako artysta-bohater klasy robotniczej?! Sztuka hip-hop jako szansa na wyrwanie się z blokowisk?! no i wiśnienka na tej ciężkostrawnej częsci tortu czyli negatywny obraz Kalibra 44 - bluźnierstwo.

Najlepsze recenzje

 • 10

  Uwielbiany przez krytyków, hejtowany przez publiczność. Ja w tym przypadku wyjątkowo staje po stronie tych pierwszych. Mistrzowskie hard sci-fi, głębia zarówno treści jak i bohaterów, a do tego fajerwery wizualne.
  10/10

Średnio ocenia o 1.8 niżej niż inni użytkownicy