"I did not hit her " wypowiadając te zdanie Tommy Wiseau przyczynił się do jednego z najbardziej rozpoznawalnych cytatów filmowych. I to nie ma nic do rzeczy z moim opisem ,ale wiąże się z Avatarem więc już coś;) postaram się opisać film tak jaki jest w moim odczuciu A przede wszystkim kulturalnie.
Sans Granie

 • Dołączył(a): 25 września 2018

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

 • 1

  Ykhym myślę, że cały film wyjaśni jedno zdanie "to nie są parówki to berlinki" ten film to poprostu jedna wielka reklama i do tego średnia.

 • 2

  Co tu dużo pisać . Motywację bohaterów bez sensu , a film to zlepek 10 różnych filmów połączonych słabą fabułą. Szkoda mam nadzieję ,że uda się odnowić to uniwersum

 • 10

  Każdy kto oglądał 1 łowce andrusiów będzie w niebo wzięty . Poruszająca historia wraz z przenikajaca na sali kinowej muzyka i całym designem otoczenia i praca kamery budują niezapomniany klimat . Szkoda tylko ,że film zaliczył klapę finansową . Jeżeli będziecie mieli okazję i chęć kupić ten film zróbcie to ! Również szkoda ,że niektórzy nie rozumieją tego filmu siedziałem na sali kinowej obok mnie siedzieli w 4 jacyś tam 25 latkiowe. Pierwszy wyszedł w połowie A ostatni w 6/8 nikt nie wrócił;(

 • 8

  Szczerze ? Ja bawiłem się na tym filmie świetnie!
  Pełno dobrych scen akcji może fabuła to nie jest złoto, ale jakiś zarys jest ,ale nie o to w tym filmie chodzi;)

 • 9

  Ciekawy scenariusz oraz piękne zdjęcia. Film warty obejrzania będę do niego wracał. Opowiada nie tylko historię żołnierzy ,ale też i zwykłych ludzi. Pięknie jest oddany strach ludzi przed tym co nadejdzie jak hehe w sali kinowej podczas oglądania the room 1 raz yy... to było żenujące. Film warty oceny 8.5 na 10.

Najlepsze recenzje

 • 3

  Nie wiem co ludzie widzą złego w tym filmie to jest piękny film Boga. To był żart jakby co ,ale film zasługuje na 3 z powodów
  1. Dal wiele obrazków i cytatów
  2. Naprawdę daje zabawę ze znajomymi
  3. Dzięki niemu powstał film "disaster artis "

 • 5

  Johny English strikes Again. Kiedy już usiądziemy wygodnie na fotelu w kinie i mina 5 godzinne reklamy ten film wrzuca nas w wir akcji odrazu . Miałem nawet uczucie gdy wychodziłem z sali kinowej, że kiedy ledwo minęły reklamy i spokojnie zaczął pojawiać się film mija 30 minut już jest tyle scen akcji, że cały film zaraz minie . Jednak niestety ten film jest przeciętny główna jego zaletą jest oczywiście Rowan ,który gra świetnie swoją twarzą ale żarty są w mojej opinii dość żenujące .

 • 8

  Przypadek "halloween" nazwa kodowa "31,10" Doktorze cechuje się : świetną muzuką, dobrym napięciem, całkiem dobrymi scenami zgonów oraz świetną główną bohaterką. Niestety końcówka jest dość mało satysfakcjonująca ,doktorze jeżeli patrzymy na całość filmu.
  - dobrze . Dziękuję za raport .
  - Doktorze!
  - tak?
  - Micheal uciekł!
  Już nie długo!
  Micheal kontra godzilla
  Halloween wyspa maski
  Halloween reaktywacja
  DOBRA KONIEC .

 • 5

  Za dużo ludzi ,za mało Godzilli . Szkoda bo kiedy te wielkie cielska faktycznie zaczną walczyć film staję się o niebo lepszy.

 • 8

  Film deadpool 2 jest jak deadpool 1 tyle ,że lepszy w sumie to jest jak "kształt wody " tylko taki inny dobra koniec śmieszków. Deadpool 2 jest filmem z humorem trafiajacym do przynajmniej mojej całej sali ;) z całkiem ciekawymi scenami akcji średnim cgi i z dość sztampowa fabułą . Ale pamiętajmy, że nie oto w tym filmie chodzi! Świetny do obejrzenia ze znajomkami ! Jezeli macie dobra atmosfere w waszym końciku kinowym będzie to idealny wybór na wieczór!

Średnio ocenia o 0.2 wyżej niż inni użytkownicy