Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Oceny w pełni subiektywne, nie jestem krytykiem. Po prostu lubię kino.

  • Ostatnia aktywność: Wczoraj
  • Dołączył(a): 3 grudnia 2021

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najbardziej chce obejrzeć

Najlepsze recenzje

  • Każdy kadr tego filmu to arcydzieło. No uwielbiam!

  • Film niemal idealny. Ikoniczny, ponadczasowy, przesadzony. Zajebisty.

  • Lekki zawód, liczyłem na coś więcej. Zwiastun obiecywał lepszy film. Pierwsza połowa ładnie budowała nastrój i kiedy spodziewałem się większego skręcenia w stronę horroru, nagle zrobił się z tego zwykły kryminał z elementami horroru. Pod koniec miałem wrażenie, jakbym oglądał kolejny odcinek Sherlocka. Drugi seans bez wygórowanych oczekiwań powinien zadziałać na korzyść filmu, ale na ten moment widzę tylko niezły film.

  • Bezos chciał mieć swoją Grę o Tron, dlatego zrobił swojego Wiedźmina i nazwał go Władca Pierścieni. Wyszła niezamierzona parodia gatunku fantasy. Aczkolwiek lekka i w miarę przyjemna w odbiorze. No chyba że na scenę akurat wchodzi Galadriela - wtedy robi się nieprzyjemnie.

    Po finale sezonu chciałbym wierzyć, że jest tu jeszcze potencjał na dobre fantasy, aczkolwiek ilość absurdów i niekonsekwencji w kreowaniu świata oraz pisaniu fabuły skutecznie osłabia we mnie resztki entuzjazmu.

  • Po mistrzowsku opowiedziany film, aczkolwiek... to jedyny film Tarantino po obejrzeniu którego nie zostaje mi nic po seansie. Mam totalnie gdzieś wszystko to, co się zadziało w tym filmie, łącznie z postaciami. I niby super słucha się tych dialogów ale co z tego, skoro chwilę po seansie mam ochotę o nich zapomnieć. Na wątku Bruce'a Willisa zawsze przysypiam. Może po prostu nie mój typ kina, bywa. Bardziej kupuje mnie ten późniejszy dojrzalszy Tarantino. Rozumiem fenomen, nie rozumiem kultowości.

Średnio ocenia o 0.6 wyżej niż inni użytkownicy