• Ostatnia aktywność: 17 marca
 • Dołączył(a): 24 marca 2019

Ostatnio obejrzane

 • 4

  Jakie to było nudne. Nie będę się rozpisywał, bo to tylko kolejny "hit" od Netflixa.

 • 5

  Dosyć prosta i prymitywna satyra, na to co się obecnie dzieje. Brakowało mi jakiegoś bardziej złożonego, świeższego spojrzenia na temat, bo jest tego warty. Humor oraz przesłanie było na tyle nachalne, że często wręcz żenujące i przynosiło odwrotny skutek do zamierzonego. Jako komedia nie działał, jako film, który wnosi coś więcej - tym bardziej. Pomysł naprawdę ok, zabrakło po prostu umiaru. Leo jak zwykle daje radę w każdej roli, no i na plus ostatnia wieczerza. Sceny po napisach lepiej ominąć

 • 5

  Chyba bardziej by mi się podobało, gdyby mocniej poszedł w strone home invasion. Nigdy nie byłem fanem tej serii, tak jest i tym razem.

 • 6

  Pojechali po bandzie i to ostro, ale nie ma tragedii. Wystarczy przymknąć oko na większość głupot a seans będzie naprawdę przyjemny. Scena na wodzie, mimo, że głupia (Kong nie powinien tego przeżyć, nikt nie powinien), to jednak cieszyła oko. Zapewne w kinie podobałoby mi się jeszcze bardziej.

 • 8.5

  Jako były już gracz - zawsze doceniałem to co robi Riot, tym razem również nie zawiedli. Świetna kreska, wyraziste postacie, interesująco wykreowany świat no i oczywiście to wszystko spójne z grą. Dodatkowo, nie jest konieczna znajomość gry aby dobrze bawić się podczas seansu. Czekam na drugi sezon.

Najwyżej ocenione

 • 10

  Jeśli miałeś ok 10 lat i oglądałeś ten film w latach 90 to znalazłeś idealny sposób na wzbogacenie swojej psychiki o napady lęku i bezsenność :) Klasyk!

 • 10

  Zdecydowałem się ponownie obejrzeć Matrixa po wielu latach i moja ocena uległa zmianie z 8 na 10. To jak ten film po 20 latach dalej się trzyma to coś niesamowitego. Wiadomo znajdzie się trochę irracjonalnych momentów, ale jeżeli tworzy się tak wizjonerski film jak Matrix, to trzeba liczyć się z tym, że niekiedy nie wszystko będzie "po naszemu", inaczej straciłby swój cały urok. Pomysł i scenariusz to istny brylant, ale jeszcze zrealizować to w TAKI sposób - czapki z głów!

 • 10

  Weźmy pod uwagę fakt, że to 1973 rok. Przecież ten film w latach 70 to musiała być totalna jazda bez trzymanki, o czym w sumie informują różne źródła: "Ludzie podczas projekcji mdleli, wpadali w histerię a po seansie szli do kościoła" Wcale się nie dziwię :)

 • 10

  Coś cudownego. Te wszystkie ujęcia są niesamowite plus świetna muzyka. Nie oglądałem jeszcze nic lepszego w tej kategorii dlatego musi być 10.

 • 10

  Jeden z moich ulubionych filmów. Każdy kolejny seans sprawia niesłychaną radość, można odkryć nowe smaczki, przyjrzeć się historii z zupełnie innej perspektywy, docenić to jak wiele było przesłanek, których wcześniej nie zauważałem. Wciąga jak mało co.

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najlepsze recenzje

 • 7

  Ciężki orzech do zgryzienia. Z jednej strony mamy niesamowite audiowizualne doznania (łatwo mnie tym kupić), świetną pracę kamery, klimat, odważne łączenie gatunków (może nawet nieco zbyt odważne), perfekcyjną dbałość o detale oraz bardzo dobre elementy gore. Z drugiej, cała ta oprawa, poza paroma wyjątkami, nie angażuje w takim stopniu jak powinna - często się nudziłem. Każde zachowanie było w zbyt prosty sposób tłumaczone narkotykowym tripem - nie satysfakcjonuje mnie takie rozwiązanie.

 • 7

  To co miało być największym plusem okazało się największym minusem - obsada. Z jednej strony bardzo pasuje do koncepcji przemijania, z drugiej ciężko się patrzy na zmęczonych już aktorów a w szczególności na odmłodzonego De Niro (scena pod sklepem). Człapałem się przez większość seansu i dopiero zaczął mnie interesować w momencie zmiany narracji. Wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłoby ucięcie środkowej części filmu i skupienie się na pełniejszym ukazaniu konfrontacji z tym co nieuniknione.

 • 8

  Bardzo intrygujący pomysł. Film podzielony jest na różne etapy, gdzie tak naprawdę każdy z nich to zupełnie inny gatunek filmowy. Proporcje wymierzone są nadzwyczaj umiejętnie, dzięki czemu nie irytowałem się aż tak bardzo, podczas gdy akcja stawała się coraz bardziej chaotyczna i absurdalna. Jest to naprawdę dobry film, jednakże daleko mi do tych wszystkich zachwytów, chociażby ze względu na drugą połowę filmu, gdzie najwyraźniej trochę zaczęło brakować pomysłu.

 • 10

  Zdecydowałem się ponownie obejrzeć Matrixa po wielu latach i moja ocena uległa zmianie z 8 na 10. To jak ten film po 20 latach dalej się trzyma to coś niesamowitego. Wiadomo znajdzie się trochę irracjonalnych momentów, ale jeżeli tworzy się tak wizjonerski film jak Matrix, to trzeba liczyć się z tym, że niekiedy nie wszystko będzie "po naszemu", inaczej straciłby swój cały urok. Pomysł i scenariusz to istny brylant, ale jeszcze zrealizować to w TAKI sposób - czapki z głów!

 • 8

  O mamo! Cyberpunk pełną gębą! Świetny pomysł, sceny walk to istny majstersztyk, realizacja (biorąc pod uwagę budżet) godna podziwu. Do tego wszystko okraszone mega brutalnymi scenami - to jest to! No i bym zapomniał, Tom Hardy w roli głównej! ;) Oczywiście z całym szacunkiem dla Greena. Jedyny minus to długość, podczas seansu czas płynie tak szybko, że 95 minut to zdecydowanie za mało.

Średnio ocenia o 0.3 niżej niż inni użytkownicy