7.0 10.0 0.0 4
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.6
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Grupa łowców nazistów działających w Nowym Jorku w 1977 roku odkrywa, że setki wysokiej rangi hitlerowców planuje stworzenie IV Rzeszy w Stanach Zjednoczonych. Różnorodny zespół rozpoczyna krwawą misję, która ma na celu wymierzyć im sprawiedliwość.

  • 7.2

    Chociaż "Drużyna A" powołana do zwalczenia nazistów toczy krwawą krucjatę na ekranach, pachnie od niej tuszem z kart komiksów. Ich historia bywa przerysowana i niewiarygodnie widowiskowa, co mogłoby okazać się ryzykownym posunięciem, ale [...] Weil nie stroi sobie żartów, umiejętnie żongluje nastrojami i nawet jeżeli rezultatem nie jest dzieło wybitne, to na pewno warte poświęcenia tych blisko jedenastu godzin.

  • 7

    Dobrze zrealizowany serial, łączący różne konwencje, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie. To słodko-gorzkie spojrzenie na trudną historię, zaktualizowaną w ciekawy i przystępny sposób. Produkcji nie brak rozmachu utrzymanego w dobrym tonie.

  • Interpretacja "Hunters" sprawia wiele kłopotów. Trudno jednoznacznie stwierdzić, na ile jest to serialowa zabawa w "policjantów i złodziei", a na ile poważniejsze rozliczenie z dziedzictwem III Rzeszy.

  • 6.7

    Al Pacino masakruje nazistów w Ameryce. Czysta zabawa? Coś więcej.