7.4 10.0 0.0 36
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Cztery kobiety, które zostały pozostawione z długami przez zmarłych mężów, biorą sprawy we własne ręce.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  Mam z tym filmem ogromny problem. Niby jest tu wszystko tak jak powinno być. Solidnie napisany, spójny pomimo wielowątkowości, ciekawie zrealizowany, operatorsko naprawdę dobra robota, dobrze zagrany, jednak całość przypominała mi czasem tegoroczne Ocean's 8 bez komediowych wstawek. W kinie McQueena zakochałem się kiedy po raz pierwszy ujrzałem Głód, który mnie zszokował, jego Wstyd niezwykle zaintrygował zaś Zniewolony poraził, po Wdowach mam niesmak. Być może drugi seans coś zmieni, na razie 5

 • 7

  Heist movie mocno osadzony w obecnych realiach Stanów Zjednoczonych. Trochę rozwlekłą fabułę z przewidywalnymi dla wprawnego oka widza momentami zwrotnymi, mocno ratują zdjęcia, muzyka i fantastyczne kreacje aktorskie. Wybitna jak zawsze Viola Davis i jej drużyna to skuteczne antidotum na komediowe "Ocean's 8". W rolach męskich nie zawodzą: Robert Duvall i Colin Farrell. Pojawiające się polskie akcenty, tym razem z udziałem astralijskiej aktorki Elizabeth Debicki, wyjątkowo nie żenują.

 • 8

  Kino emocji, które obrazuje obecne realia Stanów Zjednoczonych wyraźnie zarysowując relacje damsko-męskie. Angażuje, wciąga i wszystko pięknie zawiązuje świetną operatorką i wielkim aktorstwem.

 • 5

  Szanuję powolne tempo, ale wtedy, kiedy jest ciekawe - bo gdy intryga nie jest przedstawiona w interesujący sposób, wątki dramatyczne potraktowane są powierzchownie, a zwrotu akcji domyślasz się po paru minutach, to o byciu wciągniętym w historię nie ma w ogóle mowy. Aktorstwo pierwsza liga (więcej Kaluuyi, na Boga!), ale scenariusz przeciętny.

 • 8

  Solidnie napisany i spójny pomimo wielowątkowej historii. Do tego jest bardzo dobrze zagrany i nakręcony. Szkodzi mu tylko zbyt szybkie zakończenie i to w jaki sposób rozwija się pewien wątek.