Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Dodajemy panele administracyjne dla krytyków i źródeł

Wpis
  • Rodzaj: Serwis
  • Dodany: 26 stycznia 2018

Dzisiaj wprowadzamy panele administracyjne dla krytyków i źródeł. Każdy krytyk może uzyskać dostęp do panelu administracyjnego swojego profilu krytyka. Umożliwia to dostęp do dodatkowych funkcji, przede wszystkim możliwe jest dodawanie recenzji.

Możliwe jest też uzyskanie dostępu do panelu administracyjnego źródła. Umożliwia to dostęp do dodatkowych funkcji, przede wszystkim możliwe jest dodawanie recenzji dla całego źródła.

Jak uzyskać dostęp do panelu krytyka
1. Dostęp do panelu krytyka może uzyskać tylko sam krytyk.
2. Potrzebne jest konto użytkownika, dla którego dodamy uprawnienia.
3. Prosimy przesłać do nas wiadomość (e-mail, Facebook, Twitter) zawierającą nazwę użytkownika w serwisie oraz nazwę krytyka, dla którego ma być udostępniony panel. Wiadomość powinna umożliwić identyfikację osoby, dlatego najlepiej wysłać ją z oficjalnego e-maila, konta na Facebooku lub Twitterze.

Jak uzyskać dostęp do panelu źródła
1. Dostęp do panelu źródła może uzyskać tylko osoba związana ze źródłem (np. redaktor, webmaster).
2. Potrzebne jest konto użytkownika, dla którego dodamy uprawnienia.
3. Prosimy przesłać do nas wiadomość (e-mail, Facebook, Twitter) zawierającą nazwę użytkownika w serwisie oraz nazwę źródła, dla którego ma być udostępniony panel. Wiadomość powinna umożliwić identyfikację osoby, dlatego najlepiej wysłać ją z oficjalnego e-maila, konta na Facebooku lub Twitterze.

Jednym z najważniejszych celów serwisu jest agregowanie wszystkich recenzji. Dostęp do panelu umożliwia dodawanie archiwalnych i bieżących (zostaną dodane szybciej) recenzji krytyka lub źródła. Możliwe jest dodawanie recenzji bez względu na datę jej publikacji. Możliwe jest dodawanie recenzji dla filmów, których nie ma jeszcze w bazie (można dodać film podczas dodawania recenzji).

Dzisiejsze nowości nie zmieniają tego, że regularnie sprawdzamy źródła w poszukiwaniu nowych recenzji. Przy okazji tej zmiany znacznie zwiększyliśmy limity na liczbę obserwowanych filmów, krytyków i źródeł. Wprowadziliśmy też kilka niedużych zmian wizualnych w serwisie.

W przypadku pytań lub uwag chętnie odpowiemy.

Lista wszystkich wpisów