Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Rec-en-zen't recenzent.com.pl 7.0 27
Spór w kinie sporwkinie.blogspot.com 6.6 26
Blog o wysokim poziomie kultury wysokipoziomkultury.pl 7.5 25
Pół żartem, pół serio polzartem.pl 6.9 25
Radio Szczecin radioszczecin.pl ? 25
Cinemaciej cinemaciej.blogspot.com 3.5 22
Blisko Kultury bliskokultury.wordpress.com 7.0 21
Polskatimes.pl polskatimes.pl ? 21
Szklany Samuraj szklanysamuraj.pl ? 20
IGN Polska pl.ign.com 7.6 19
Kay ogląda i czyta recenzjekay.blogspot.com 7.5 19
Terytoria terytoria.wordpress.com 7.1 19
Big Bad Dice bigbaddice.pl 7.4 18
Filmowe odloty filmoweodloty.pl 5.8 18
GazetaPrawna.pl gazetaprawna.pl ? 18
HIRO hiro.pl ? 18
Spodkopca.pl spodkopca.pl 7.7 18
Geek Factor geek-factor.pl 6.5 17
Wiadomości24.pl wiadomosci24.pl ? 17
Biegiem na film biegiemnafilm.pl 5.3 16
Polygamia polygamia.pl ? 16
Klaps! klapsblog.pl 7.3 15
Blog Łukasz Bukowiecki blog.lukaszbukowiecki.com 6.9 14
Panteon panteon.pl ? 14
popkultura popkultura.com.pl 7.5 14
Życie Bez Reszty zyciebezreszty.pl 9.3 14
Ania w kinie aniawkinie.pl ? 13
Feminoteka feminoteka.pl ? 13
Akadera akadera.bialystok.pl ? 12
Etnosystem.pl etnosystem.pl ? 12
Nowe Kino nowekino.wordpress.com 6.8 10
Wywrota.pl wywrota.pl ? 10
Dziennik Wschodni dziennikwschodni.pl ? 9
Popmoderna popmoderna.pl ? 9
Popkulturyści popkulturysci.pl 6.1 7
Wizualnia kinematograficzna wizualnia.blogspot.com 7.1 7
Gorehound gorehound.pl 6.6 6
KinoActive kinoactive.pl ? 6
KulturalneIngrediencje kulturalneingrediencje.blogspot.com 7.6 6
Salonik filmowy salonikfilmowy2014.blogspot.com 6.0 6