Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Filmowy Kot filmowykot.pl 6.7 24
Radio Szczecin radioszczecin.pl 7.0 24
Radio Wrocław radiowroclaw.pl 7.6 24
Game Exe gexe.pl 6.3 23
Kinosfera Polska Extra kinopolska-sfera.blogspot.com 5.5 22
Notatnik Kinomana notatnikkinomana.blogspot.com 6.5 22
reflektor rozswietlamykulture.pl 6.2 21
Filmoskop Toruński CSF csw.torun.pl 7.3 20
Filmowicz filmowiczblog.wordpress.com 6.8 20
Para na film paranafilm.pl 6.3 19
Wiadomości24.pl wiadomosci24.pl 6.3 19
Lege Artis czasopismo.legeartis.org 6.9 18
GazetaPrawna.pl gazetaprawna.pl 7.0 16
Histmag.org histmag.org 7.6 15
Kay ogląda i czyta recenzjekay.blogspot.com 7.5 15
Rzeczgustu rzeczgustu.com.pl 6.7 15
Blisko Kultury bliskokultury.wordpress.com 5.8 14
Cinemaciej cinemaciej.blogspot.com 2.9 14
HIRO hiro.pl 7.1 14
GeekLife geeklife.pl 6.9 13
Blog Łukasz Bukowiecki blog.lukaszbukowiecki.com 6.8 12
niezależna niezalezna.pl 6.8 12
Big Bad Dice bigbaddice.pl 8.0 11
Ania w kinie aniawkinie.pl 5.8 10
KinoKoneser.pl kinokoneser.pl 6.3 10
Klaps! klapsblog.pl 7.4 10
Polygamia polygamia.pl 5.9 10
Wywrota.pl wywrota.pl 6.8 10
Biegiem na film biegiemnafilm.wordpress.com 4.8 9
IGN Polska pl.ign.com 7.2 9
Popmoderna popmoderna.pl 7.1 9
Blog o wysokim poziomie kultury wysokipoziomkultury.blogspot.com 6.5 8
Feminoteka feminoteka.pl 7.3 8
Szklany Samuraj szklanysamuraj.pl 5.6 8
Akadera akadera.bialystok.pl 6.4 7
Prosto z kina prostozkinablog.blogspot.com 6.3 7
Spodkopca.pl spodkopca.pl 7.8 7
Życie Bez Reszty zyciebezreszty.pl 6.9 7
Antyweb antyweb.pl 6.7 6
Dziennik Wschodni dziennikwschodni.pl 5.8 6