Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Ostatnia Tawerna ostatniatawerna.pl 6.1 41
PiQltura pikowo.blogspot.com 6.9 41
reflektor rozswietlamykulture.pl 6.3 40
Newsweek newsweek.pl 7.0 39
Rec-en-zen't recenzent.com.pl 6.8 39
Rzeczpospolita rp.pl ? 38
wkinach.blog.pl wkinach.blog.pl 5.8 37
Zkina zkina.pl 6.5 35
Filmowicz filmowicz.pl 5.6 34
Filmowy Kot filmowykot.pl ? 34
Myśliwiec ogląda mysliwiecoglada.pl ? 33
enter the ROOM entertheroom.pl ? 32
Troyann troyann.pl 6.7 32
Pan-Fun Blog panfunblog.wordpress.com 7.1 31
Game Exe gexe.pl 6.5 30
Mj Martino mjmartino.eu 6.8 29
Notatnik Kinomana notatnikkinomana.blogspot.com 6.7 29
Antyradio.pl antyradio.pl 7.0 28
RESinet resinet.pl 6.3 28
Filmoskop Toruński CSF csw.torun.pl 7.5 27
Kinosfera Polska Extra kinopolska-sfera.blogspot.com 5.4 27
Krytyk krytyk.com.pl 7.3 26
Radio Wrocław radiowroclaw.pl 7.7 26
Histmag.org histmag.org 7.2 25
GeekLife geeklife.pl 6.1 24
Radio Szczecin radioszczecin.pl ? 24
Czasopismo Lege Artis czasopismo.legeartis.org 6.0 23
PS Site Polska pssite.com 6.0 22
arytmia.eu arytmia.eu 7.4 21
KinoKoneser.pl kinokoneser.pl 6.8 20
Szklany Samuraj szklanysamuraj.pl ? 20
Kay ogląda i czyta recenzjekay.blogspot.com 7.5 19
Klub Filmowy Obraz i Dźwięk klubfilmowy.com 6.9 19
Wiadomości24.pl wiadomosci24.pl ? 19
GazetaPrawna.pl gazetaprawna.pl ? 18
Kino kino.org.pl ? 18
Antyweb antyweb.pl 7.2 17
Blisko Kultury bliskokultury.wordpress.com 7.4 17
Blog o wysokim poziomie kultury wysokipoziomkultury.blogspot.com ? 16
Cinemaciej cinemaciej.blogspot.com 3.0 16