Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Newsweek newsweek.pl 6.7 38
Grabarz Polski grabarz.net 7.0 36
Myśliwiec ogląda mysliwiecoglada.pl 7.0 33
reflektor rozswietlamykulture.pl 6.1 33
enter the ROOM entertheroom.pl 6.9 32
Prosto z kina prostozkinablog.blogspot.com 6.3 32
Filmowy Kot filmowykot.pl 6.9 31
Rzeczpospolita rp.pl 7.1 30
Mj Martino mjmartino.eu 6.8 29
Notatnik Kinomana notatnikkinomana.blogspot.com 6.5 28
Pan-Fun Blog panfunblog.wordpress.com 7.1 28
RESinet resinet.pl 5.8 28
Filmoskop Toruński CSF csw.torun.pl 7.5 27
Antyradio.pl antyradio.pl 7.3 26
Game Exe gexe.pl 6.5 26
Kinosfera Polska Extra kinopolska-sfera.blogspot.com 5.5 25
Radio Wrocław radiowroclaw.pl 7.6 25
Radio Szczecin radioszczecin.pl 7.0 24
wkinach.blog.pl wkinach.blog.pl 6.1 24
Czasopismo Lege Artis czasopismo.legeartis.org 6.9 23
Troyann troyann.pl 6.6 23
Filmowicz filmowicz.pl 5.9 21
Histmag.org histmag.org 7.3 21
Krytyk krytyk.com.pl 7.5 21
KinoKoneser.pl kinokoneser.pl 6.8 20
Wiadomości24.pl wiadomosci24.pl 6.3 19
GazetaPrawna.pl gazetaprawna.pl 7.0 18
GeekLife geeklife.pl 6.4 18
Kay ogląda i czyta recenzjekay.blogspot.com 7.6 18
Blisko Kultury bliskokultury.wordpress.com 6.2 17
arytmia.eu arytmia.eu 7.1 16
Cinemaciej cinemaciej.blogspot.com 3.1 16
PS Site Polska pssite.com 6.0 16
Terytoria terytoria.wordpress.com 7.1 16
HIRO hiro.pl 7.2 15
Ania w kinie aniawkinie.pl 6.5 13
Blog Łukasz Bukowiecki blog.lukaszbukowiecki.com 7.1 13
Blog o wysokim poziomie kultury wysokipoziomkultury.blogspot.com 7.0 13
IGN Polska pl.ign.com 7.4 13
niezależna niezalezna.pl 6.8 12