Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Stilus Fractus stilusfractus.pl ? 112
Szczere Recenzje szczere-recenzje.pl ? 112
Wizerunek Kobiety wizerunekkobiety.pl ? 105
AllinCard allincard.pl 6.2 103
Wyborcza.pl wyborcza.pl ? 101
Kultura Liberalna kulturaliberalna.pl ? 99
Trojmiasto.pl trojmiasto.pl 6.3 97
WatchingClosely watchingclosely.pl 5.9 97
Silver Screen silver-screen-cinema.blogspot.com 7.2 96
Kinofilia Sławomir Płatek slawomirplatek.blogspot.com 5.1 95
Przekładaniec filmowy moje-recenzje-filmow.blog.onet.pl 6.5 94
dlaStudenta.pl dlastudenta.pl 7.2 93
Reporter-24.pl reporter-24.pl 6.9 89
KulturaOnLine.pl kulturaonline.pl ? 86
Dziennik Łódzki dzienniklodzki.pl 6.4 85
Okiem Filmoholika okiemfilmoholika.pl 6.4 83
Sądeczanin sadeczanin.info 7.0 83
Dwutygodnik dwutygodnik.com ? 82
Całe życie w kinie zyciewkinie.pl 6.3 77
Nie Tylko Gry nietylkogry.pl 6.5 77
Srebrny ekran srebrny-ekran.pl ? 77
wkinach.blog.pl wkinach.blog.pl 5.8 76
Aktivist! aktivist.pl 7.8 75
Kino kino.org.pl ? 75
Bezszyldu bezszyldu.pl 6.1 74
Radio RAM radioram.pl 7.2 74
szpachello.pl szpachello.pl 6.4 74
Filmbuk filmbuk.weebly.com 6.4 72
Kurier Poranny poranny.pl ? 72
PPE ppe.pl 6.1 71
Dzielnice Magazine dzielnicewroclawia.pl ? 69
Kinofilia Krzysztof Bogumilski kinofilia.pl ? 68
KinoŚwinka kinoswinka.pl 6.9 67
Multikino multikino.pl 8.4 66
Prosto z kina prostozkinablog.blogspot.com 5.9 66
Poltergeist polter.pl 6.8 65
Mechaniczna Kulturacja mechaniczna-kulturacja.pl 4.8 64
Ostatnia Tawerna ostatniatawerna.pl 6.1 64
Grabarz Polski grabarz.net 6.8 63
Krytyk krytyk.com.pl 6.4 62