Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Wizerunek Kobiety wizerunekkobiety.pl ? 86
Wyborcza.pl wyborcza.pl ? 86
Szczere Recenzje szczere-recenzje.pl ? 84
Silver Screen silver-screen-cinema.blogspot.com 7.2 77
Trojmiasto.pl trojmiasto.pl 6.2 77
KulturaOnLine.pl kulturaonline.pl ? 75
Reporter-24.pl reporter-24.pl 7.0 73
Aktivist! aktivist.pl 7.7 71
Dziennik Łódzki dzienniklodzki.pl 6.4 71
dlaStudenta.pl dlastudenta.pl ? 70
Przekładaniec filmowy moje-recenzje-filmow.blog.onet.pl 6.5 70
AllinCard allincard.pl 6.2 69
Okiem Filmoholika okiemfilmoholika.pl 6.5 69
Bliżej Ekranu blizejekranu.pl ? 68
Dwutygodnik dwutygodnik.com ? 68
Filmbuk filmbuk.weebly.com 6.4 68
Dzielnice Magazine dzielnicewroclawia.pl ? 66
Sądeczanin sadeczanin.info 6.9 66
Srebrny ekran srebrny-ekran.pl ? 66
Nie Tylko Gry nietylkogry.pl 6.5 65
Kurier Poranny poranny.pl ? 64
PPE ppe.pl 5.8 58
Prawie Kino prawiekino.pl 6.8 57
szpachello.pl szpachello.pl 6.4 57
Poltergeist polter.pl 6.9 56
Radio RAM radioram.pl 7.2 56
Altao.pl altao.pl 7.3 54
Mechaniczna Kulturacja mechaniczna-kulturacja.pl ? 54
KinoŚwinka kinoswinka.pl 7.1 53
WhatNext whatnext.pl 6.2 53
MF Cinerama mfcinerama.pl ? 51
Para na film paranafilm.pl 6.5 51
Plaster Łódzki plasterlodzki.pl ? 50
Adikted adikted.pl 7.4 49
Z winem do kina zwinemdokina.pl 7.2 48
Rzeczgustu rzeczgustu.com.pl ? 46
Kinofilia Krzysztof Bogumilski kinofilia.pl ? 44
Prosto z kina prostozkinablog.blogspot.com 6.0 42
Grabarz Polski grabarz.net 6.9 41
Kinosfera Extra kinosfera-extra.blogspot.com 6.3 41