Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Kinofilia Sławomir Płatek slawomirplatek.blogspot.com 5.1 95
WatchingClosely watchingclosely.pl 5.9 94
Kultura Liberalna kulturaliberalna.pl ? 93
Szczere Recenzje szczere-recenzje.pl ? 90
Bliżej Ekranu blizejekranu.pl 6.4 89
AllinCard allincard.pl 6.2 86
Trojmiasto.pl trojmiasto.pl 6.2 85
Silver Screen silver-screen-cinema.blogspot.com 7.3 82
Przekładaniec filmowy moje-recenzje-filmow.blog.onet.pl 6.4 81
Reporter-24.pl reporter-24.pl 7.1 80
dlaStudenta.pl dlastudenta.pl ? 78
Dziennik Łódzki dzienniklodzki.pl 6.4 77
Okiem Filmoholika okiemfilmoholika.pl 6.5 77
KulturaOnLine.pl kulturaonline.pl ? 75
Aktivist! aktivist.pl 7.7 74
Sądeczanin sadeczanin.info 7.0 73
Dwutygodnik dwutygodnik.com ? 72
Nie Tylko Gry nietylkogry.pl 6.5 70
Srebrny ekran srebrny-ekran.pl ? 70
Filmbuk filmbuk.weebly.com 6.4 69
Dzielnice Magazine dzielnicewroclawia.pl ? 68
Kurier Poranny poranny.pl ? 67
Radio RAM radioram.pl 7.2 65
PPE ppe.pl 6.0 63
szpachello.pl szpachello.pl 6.4 63
KinoŚwinka kinoswinka.pl 7.1 60
Poltergeist polter.pl 6.9 59
Prawie Kino prawiekino.pl 6.8 59
Plaster Łódzki plasterlodzki.pl ? 58
Altao.pl altao.pl 7.4 57
Bezszyldu bezszyldu.pl 6.2 57
Prosto z kina prostozkinablog.blogspot.com 6.0 57
Mechaniczna Kulturacja mechaniczna-kulturacja.pl 6.0 56
Para na film paranafilm.pl 6.5 54
WhatNext whatnext.pl 6.2 54
Rzeczpospolita rp.pl ? 53
wkinach.blog.pl wkinach.blog.pl 6.0 53
Adikted adikted.pl 7.5 52
MF Cinerama mfcinerama.pl ? 52
reflektor rozswietlamykulture.pl 6.5 50