Źródła filmowe

Nazwa Średnia ocenaŚrednia Liczba recenzjiRecenzje
Wizerunek Kobiety wizerunekkobiety.pl ? 83
Wyborcza.pl wyborcza.pl ? 83
KulturaOnLine.pl kulturaonline.pl ? 74
Silver Screen silver-screen-cinema.blogspot.com 7.2 74
Trojmiasto.pl trojmiasto.pl 6.3 72
Aktivist! aktivist.pl 7.7 69
Reporter-24.pl reporter-24.pl ? 68
dlaStudenta.pl dlastudenta.pl ? 67
Dziennik Łódzki dzienniklodzki.pl 6.4 67
Filmbuk filmbuk.weebly.com 6.4 67
Przekładaniec filmowy moje-recenzje-filmow.blog.onet.pl 6.5 67
AllinCard allincard.pl 6.3 66
Dwutygodnik dwutygodnik.com ? 66
Okiem Filmoholika okiemfilmoholika.pl 6.5 66
Srebrny ekran srebrny-ekran.pl ? 66
Bliżej Ekranu blizejekranu.pl ? 65
Kurier Poranny poranny.pl ? 64
Dzielnice Magazine dzielnicewroclawia.pl ? 62
Sądeczanin sadeczanin.info 6.9 62
Nie Tylko Gry nietylkogry.pl 6.5 59
Prawie Kino prawiekino.pl 6.8 57
szpachello.pl szpachello.pl 6.4 57
Radio RAM radioram.pl 7.2 56
Szczere Recenzje szczere-recenzje.pl ? 56
WhatNext whatnext.pl 6.2 53
Altao.pl altao.pl 7.3 52
Mechaniczna Kulturacja mechaniczna-kulturacja.pl ? 51
MF Cinerama mfcinerama.pl ? 51
Poltergeist polter.pl 6.9 51
KinoŚwinka kinoswinka.pl 7.1 50
PPE ppe.pl 6.0 50
Para na film paranafilm.pl 6.5 49
Adikted adikted.pl 7.4 47
Z winem do kina zwinemdokina.pl 7.2 47
Plaster Łódzki plasterlodzki.pl ? 46
Kinofilia Krzysztof Bogumilski kinofilia.pl ? 42
Rzeczgustu rzeczgustu.com.pl ? 42
Kinosfera Extra kinosfera-extra.blogspot.com 6.3 41
PiQltura pikowo.blogspot.com 6.9 41
Newsweek newsweek.pl 7.0 39