Recenzje filmowe

Ocena Film Recenzja Krytyk
6.7
Piękna i Bestia (2017) Bardzo miłe dla oka i ucha nostalgiczne widowisko.
Pełna recenzja 4/6
Marta Bałaga, Filmosfera
6.7
Lego® Batman: Film (2017) Całość produkcji pęka w szwach od znakomitych pomysłów. Ilość nawiązań do popkultury, klasyki kina sprawia, że z seansu zadowoleni wyjdą również starsi widzowie.
Pełna recenzja 4/6
Mikołaj Rój, Filmosfera
10.0
American Honey (2016) Już dawno żadna wyprawa amerykańskimi bezdrożami, śladem zaniedbanych motelików i opuszczonych parkingów, nie sprawiła mi tyle filmowej przyjemności.
Pełna recenzja 5/5
Mariusz Mikliński, Aktivist!
8.0
Trolle (2016) "Kraina lodu" może się schować.
Pełna recenzja 8/10
Grzegorz Kłos, WP
7.0
Sonia (2016) Ciekawie opowiedziana bajkowo-realistyczna historia, znakomita dla dzieci. Dorosłych jej uproszczona fabuła może nieco znużyć, ale urokliwa scenografia filmu i nastrój magicznego snu każdemu powinny się spodobać.
Pełna recenzja
Iwona Pacholec, Wizerunek Kobiety
6.0
Life (2017) Jest dokładnie tym, co obiecywał - tanią kalką "Obcego", z dość płaskimi bohaterami, ale ciekawym rozwojem żyjątka i fabuły.
Pełna recenzja 6/10
Maciek Trojanowicz, Troyann
6.0
Zanim się obudzę (2016) Szkoda tematu, dającego duże pole do popisu nie tylko specjalistom od efektów specjalnych.
Pełna recenzja 6/10
Beata Cielecka, Telemagazyn
5.0
Łowca i Królowa Lodu (2016) Dość dziwna kompozycja.
Pełna recenzja 5/10
Beata Cielecka, Telemagazyn
5.0
Szefowa (2016) Jeśli ktoś lubi zwariowany humor nie zawsze z górnej półki, a także jest fanem McCarthy, będzie zadowolony, kto jej nie lubi, na pewno się tym występem do aktorki nie przekona.
Pełna recenzja 5/10
Beata Cielecka, Telemagazyn
3.0
Amok (2017) Zawodzi niemal pod każdym względem. Produkcja, która miała szansę stać się jednym z najlepszych polskich tytułów tego roku, jest nieprzemyślana, zmanierowana, koślawa, nudna i zrealizowana bez pomysłu.
Pełna recenzja 3/10
Krzysztof Połaski, Telemagazyn
6.0
Power Rangers (2017) Nie jest to wybitne dzieło, nie jest nawet bardzo dobre. Mimo wszystko doceniam pracę Israelite'a, który dołożył wprawdzie sporo efektów specjalnych, nowoczesnej technologii, poprawił wystrój miejsc akcji, ale przy tym - pozostał wierny tej uroczej prostocie.
Pełna recenzja 6/10
Konrad Marzec, Spodkopca.pl
6.0
Power Rangers (2017) Nie dostaliśmy nostalgicznej uczty dla fanów serialu, jednak nadchodzący cykl filmów zdaje się mieć praktycznie wszystko, żeby zrealizować to, czego oczekujemy.
Pełna recenzja 6/10
Tomek Alicki, PS Site Polska
8.0
Wszystko albo nic (2017) Uwodzicielska i kolorowa opowieść nie tylko o zawiłych drogach, które prowadzą do prawdziwej miłości, ale też, a może przede wszystkim, o sile przyjaźni, pozwalającej przetrwać wszystkie kryzysy miłosne, macierzyńskie i rodzinne.
Pełna recenzja 8/10
Katarzyna Kurowska, Przekładaniec filmowy
8.0
Life (2017) Po tym filmie zupełnie nie czekam na kolejną część historii o Ksenomorfach od Ridleya Scotta. W "Life" dostałem nie tylko bardzo realistyczne science-fiction, ale pełnoprawny horror, od samego początku mocno trzymający w napięciu, pełnej jednowymiarowych, ale szybko dających się polubić postaci, z masą pierwszorzędnej akcji, a wszystko to przy gęstej atmosferze przywodzącej na myśl "The Thing", do tego zwieńczone świetnym fabularnym twistem.
Pełna recenzja 8/10
Radosław Krajewski, Prosto z kina
5.0
Life (2017) Banalna fabuła i niewykorzystany potencjał obsady aktorskiej mogą zniweczyć nawet najlepsze założenia. Nawet najwięksi fani gatunku nie mają tu czego szukać.
Pełna recenzja 5/10
Jan Popieluch, Poltergeist
6.0
Power Rangers (2017) Sprawnie zrealizowany i atrakcyjny wizualnie film, zagrany na wysokim poziomie i z prostą, ale zgrabnie opowiedzianą historią o wyjątkowych ludziach.
Pełna recenzja 6/10
Miłosz Koziński, Paradoks
6.1
Jason Bourne (2016) Wizualnie z pewnością jedna z lepszych odsłon - jak nie najlepsza. Jednak nadal ubolewam nad scenariuszem.
Pełna recenzja 6.09/10
Kamil Korona, Pan-Fun Blog
2.0
Baba Jaga (2016) Dno dna i pół metra mułu.
Pełna recenzja 2/10
Konrad Zdziechowicz, Okiem Filmoholika
2.0
Baba Jaga (2016) Kolejny, nudny i nikomu niepotrzebny mainstreamowy pseudostraszak.
Pełna recenzja 2/10
Sylwester Sadowski, naEKRANIE
7.0
Dalida. Skazana na miłość (2016) Czegoś zabrakło, ale film wciąż ogląda się dobrze, głównie za sprawą genialnej Svevy Alviti.
Pełna recenzja 7/10
Małgorzata Czop, Movieway
4.0
Amok (2017) Jest kinem niespełnionym. Krążącym w dezorientacji między kinem artystycznym a wiernością gatunkowym kliszom. Historią Krystiana Bali żyła cała Polska i świat, ale filmowi brakuje emocji gotowych wstrząsnąć świadomością ludzi.
Pełna recenzja 4/10
Małgorzata Czop, Movieway
4.5
Amok (2017) Było mnóstwo dróg, które obrać mogli twórcy, a w ogólnym rozrachunku wydaje się, że postanowili spróbować wszystkich i w konsekwencji żadnej.
Pełna recenzja 45/100
Jakub Koisz, Movies Room
8.0
Logan: Wolverine (2017) Chwyta za serce wielokrotnie. To zdecydowanie film, który warto obejrzeć i to nie tylko raz i nie tylko wtedy, kiedy jest się miłośnikiem superbohaterów. Fani kina akcji będą bawili się tu równie dobrze, podobnie jak łaknący dobrze napisanej historii.
Pełna recenzja
Monika Matura, Kulturatka.pl
5.0
Power Rangers (2017) Wypadł średnio, ale mogło być jeszcze gorzej. Na pewno sprawdza się jako wyjście naprzeciw sentymentom.
Pełna recenzja
Joanna Kułakowska, gram.pl
5.0
Power Rangers (2017) To nie jest dobry film, ale polecam go gorąco. Jeśli nie jesteście bardzo wrażliwi na niedostatki scenariusza i nie szukacie głębokiej, skomplikowanej historii, a o pierwotnym serialu macie jakieś pojęcie, zapewne będziecie się na nim bawić tak dobrze, jak ja.
Pełna recenzja 5/10
Dagmara Trembicka-Brzozowska, Gildia Filmu
7.0
Life (2017) Dobry, niepokojący kosmiczny klimat, który twórcom udało się wytworzyć po mistrzowsku.
Pełna recenzja 7/10
Filip Grabski, Gameplay.pl
6.0
Zając Max ratuje Wielkanoc (2017) Ważkość przesłania, jakość realizacji oraz niewielki ciężar gatunkowy filmu raczej nie zapewnią bohaterowi miejsca w panteonie legend animacji. Ale pamiętajmy, że to wyluzowany i bezpretensjonalny zwierzak, który zna swoje miejsce na kwadracie. I warto złożyć mu przedświąteczną wizytę.
Pełna recenzja 6/10
Michał Walkiewicz, Filmweb
3.0
Baba Jaga (2016) Gwarantuję, że jedynym, co z niego zapamiętacie, będzie kilka zdań wypowiedzianych przez zjawę w języku polskim. Cała reszta przypomina listę schematów, które reżyser jeden po drugim odhacza.
Pełna recenzja 3/10
Jarosław Kowal, Film.org.pl
7.0
Life (2017) Strasznie, choć niespecjalnie oryginalnie.
Pełna recenzja 7/10
Maciej Niedźwiedzki, Film.org.pl
6.0
Power Rangers (2017) Saban ma w planach stworzenie jeszcze sześciu kinowych filmów z akcją osadzoną w tym samym uniwersum. Pierwszy krok nie jest zły, ale żeby utrzymać zainteresowanie, studio będzie musiało postarać się znacznie bardziej.
Pełna recenzja 6/10
Jarosław Kowal, Film.org.pl
8.0
Amok (2017) Mamy do czynienia z niezwykle interesującą historią zawierającą kilka przestróg dla widza.
Pełna recenzja 8/10
Mikołaj Lewalski, Film.org.pl
6.0
Cienie (2016) Jest opowieścią ku przestrodze, pokazującą do czego zdolny jest człowiek na skraju desperacji.
Pełna recenzja 6/10
Michał Kaczoń, Film
6.0
Life (2017) Solidy przeciętniak, który spodoba się zwłaszcza fanom gatunku.
Pełna recenzja
Patryk Wolny, Dzielnice Magazine
3.0
Amok (2017) Nie wyzwala żadnych emocji. Cały filozoficzny aparat służy tu za mało subtelny ornament, jak nazwy fantazyjnych technologii przyszłości czy odległych systemów galaktycznych w złej powieści science fiction.
Pełna recenzja
Jakub Majmurek, Dwutygodnik
5.0
Power Rangers (2017) Dla pokolenia, które mimo wad uwielbiało oryginał.
Pełna recenzja 3/6
Piotr Guszkowski, Co Jest Grane 24
6.0
Life (2017) Przyzwoite kino, które dostarcza tyleż samo emocji, co rozgoryczenia, co poniekąd rekompensuje świetne zakończenie, które w tego rodzaju filmach nie pojawia się za często.
Pełna recenzja 6/10
Marcin Stasiowski, Blog Filmowy
5.0
Amok (2017) Seans "Amoku" jest ciągiem niespełnionych oczekiwań i odwlekanej przyjemności.
Pełna recenzja
Michał Piepiórka, Bliżej Ekranu
5.0
Baba Jaga (2016) Twórcy zmarnowali urok wywodzącej się z ludowej tradycji postaci czarownicy na rzecz podporządkowania filmu zasadom kina komercyjnego.
Pełna recenzja 5/10
Michela Ferraro, Altao.pl
7.0
Zwariować ze szczęścia (2016) Stanowi przyjemną podróż nie tylko po Włoszech, ale również po ludzkich uczuciach.
Pełna recenzja 7/10
Maja Jankowska, AllinCard
5.5
Stado (2015) Tym, czego brakuje w szwedzkim obrazie, jest poczucie niepewności - rosnącego napięcia, które zmuszałoby do rozważania każdego kroku bohaterów, aby odkryć, które z nich kłamie. Niemniej jednak "Stado" to bardzo solidne kino, tym bardziej więc szkoda, że na polskie ekrany trafia po takim czasie - dobrze, że w ogóle trafia.
Pełna recenzja 5.5/10
Maja Jankowska, AllinCard