Blog

Zakończone dodawanie archiwalnych recenzji dla pozostałych filmów

27 września 2017

Pamiętacie, jak pod koniec sierpnia napisaliśmy, że zaczynamy zbierać recenzje nie tylko kinowych filmów, ale wszystkich nowych filmów (premiera światowa od 2016 roku)? Dzisiaj zakończyliśmy pobieranie archiwalnych recenzji dla tych filmów!

Przejrzeliśmy listy recenzji dla wszystkich źródeł i dodaliśmy brakujące recenzje. Recenzje zostały dodane chronologicznie względem dodanych wcześniej recenzji. Dzięki tej zmianie dodaliśmy 1329 recenzji i 701 nowych filmów do bazy!

Gdzie znaleźć te filmy? Zakładki "nowości", "zapowiedzi" i "ranking" są dla filmów kinowych, więc tam ich nie ma. Filmy bez premiery kinowej możecie znaleźć przez wyszukiwarkę albo w bazie filmów.
Do bazy filmów dodaliśmy nowy filtr "bez premiery", włączając go, możecie zobaczyć tylko filmy bez premiery kinowej, czyli te, które zostały w ramach tej zmiany dodane:
http://mediakrytyk.pl/filmy?czas=bez%20premiery

Mamy jeszcze kolejne plany związane z tą zmianą. W najbliższej aktualizacji serwisu dodamy zupełnie osobny dział, w którym będzie można przeglądać nowości/zapowiedzi/ranking dla tych pozostałych filmów. W trochę dalszych planach chcielibyśmy rozwinąć to i dodać przeglądanie nowości i zapowiedzi osobno dla każdej możliwej dystrybucji.

Na koniec dziękujemy wszystkim recenzentom za ich teksty, bo to dzięki Wam możemy robić serwis i wprowadzać takie zmiany!

Lista wszystkich wpisów